İlk Uluslararası Off Road Yarışı Geliyor

İlk Uluslararası Off Road Yarışı Geliyor
18 Eylül 2018

5 Organizatör Ülkenin katıldığı 6 ayaklık Uluslararası bir Off-Road Yarış Serisi olan EAST EUROPEAN TOUT TERRAIN SERIES’in 5. Ayağı olan BAJA TROIA TURKEY, 4-7 Ekim tarihlerinde Çanakkale’de İSOFF organizasyonu ile koşulacak.

Basın Tanıtım Toplantısı 20 Eylül Perşembe günü 15.00’de Büyük Truva Oteli’nde yapılacak olan ve Çanakkale İl Müdürü Aziz Sinan Alp ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu/TOSFED Çanakkale İl Temsilcisi Mustafa Kansu, İstanbul Off Road Kulübü/İSOFF Başkanı Erkan Birinci’nin katılacağı toplantıda organizasyon ile ilgili bilgiler paylaşılacak.

Ralli ve Motosiklet Kategorilerinde koşulan 4 günlük yarışta, Türkiye’nin önde gelen otomobil ve motosiklet yarışçıları ve aralarında tanınmış yarış takımı Rallıart’ın da yer aldığı 40’a yakın yabancı ekip start alıyor. Etkinlik hakkında verilen bilgide; “Truva Yılı’nda Çanakkale’nin tarihi ve doğal hazinelerinin Türkiye dışından katılan yarışçı ve seyirciler tarafından keşfedilmesi bizler ve ülkemiz adına büyük bir kazanım olacaktır” denildi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir