İlköğretim Haftası Törenle Kutlandı

İlköğretim Haftası Törenle Kutlandı
16 Eylül 2013

2013-2014 eğitim öğretim döneminin başlaması kapsamında, Özlem Kayalı İlköğretim Okulu’nda İlköğretim Haftası Kutlama Programı düzenlendi.

İlköğretim Haftası Kutlama Programına, Vali Yardımcısı Hüseyin Kulözü, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Aydın Şirin, Milli Eğitim İl Müdürü Şaban Karataş başta olmak üzere çok sayıda öğrenci, öğretmen ve veli katıldı.

2013-2014 eğitim öğretim döneminin başlaması ile birlikte oldukça heyecanlı oldukları gözlenen çocuklar, hem yeni dönemin ilk gününü hem de İlköğretim Haftası’nı kutlamanın sevincini yaşadı. Kutlama Programı, öğrencilerin şiirlerini okumaları ile başlarken, günün anlam ve önemine ilişkin konuşmaların yapılması ile devam etti.

Programda ayrıca, okul hayatına ilk olarak başlayan öğrencilere, okulun 4. sınıf öğrencileri tarafından çiçek takdim edilerek, ‘Okula Hoşgeldiniz’ karşılaması gerçekleştirildi. Program, halk oyunları gösterileri ile devam etti.

Törenin ardından ise, protokol sınıfları gezerek öğrencilere okul hayatlarında başarılar diledi. Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da, okula başlayan minik öğrencilerle yakından ilgilendi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir