İlköğretim Okulu Öğrencilerine Okul Geçit Görevlisi Eğitimi

22 Ekim 2008

Çanakkale?de Emniyet Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü?nün ortaklaşa düzenledikleri çalışmada 34 ilköğretim okulu öğrencisi okul geçit görevlisi olabilmek için eğitime tabi tutuldu.

Polis Evi’nde gerçekleştirilen eğitim ile ilgili açıklamalarda bulunan Çanakkale Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürü Kayhan Keser, öğrencilere trafik bilincini aşılayıp kurallara uyulmasını sağlamak amacıyla düzenledikleri kursun önemine değinerek, ?3 gün sürecek eğitime Özlem Kayalı, 18 Mart, Turgut Reis, Barbaros ve Cumhuriyet İlköğretim Okulu’ndan 34 öğrenci ile 5 öğretmenimiz katılıyor. Benimle birlikte toplam 5 görevlimizin vereceği dersler sonunda öğrencilerimiz ayrıca uygulamalı olarak da okul önünde gördükleri eğitimleri sergileyecekler. Kurs sonunda başarılı olan öğrencelerimiz belge alarak okul geçit görevlisi olmaya hak kazanacaklar” dedi.
İHA

Yorumlar...
 • özgenur
  03/03/2009 16:47

  bende 4. sınıfı orda okudum benim orda en sevdiğim bir arkadaşım var ben ona burdan sesleniyorum kübra günal ben özgenur arslan seni hiç unutmadım unutmucam seni seviyorum hatırlarmısın yanımızdada büşra vardı nese eğer bu yazıyı sen okuduysan kübracım benim msn yi kendine ekle konuşuruz bb öptüm hepinizi çok seviom

 • ESRANUR
  21/02/2009 20:01

  aynı şekilde bende oradaydım bizleri çok iyi agırladılar. çok teşekkür ederiz. özlem kayalı ilk ögretim okulundakı ögretmenlerim saygıyla anıyorum ve öpüyorum.:)

 • dilara
  02/02/2009 20:10

  bu egitimde bende vardım çok güzeldi ayrıca bütün emniyet amirlerine sevgi saygıyla anıyorum ve aşkım umutu çok seviyorum umut ben dilara çanakkaleden seni hiç unutmicam aşkım sende beni unutma

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir