Indie Müziğin Ünlü İsimleri Bayram Tatilinde Bozcaada’da!

03 Eylül 2017
05 Eylül 2017
Ayazma Koyu, Bozcaada
Konser

Bozcaada indie müziğin ünlü isimlerini Ayazma Koyu’ndaki Tarihi Manastır’ın bahçesinde ağırlayacak. “Tamirane On An Island – Vol.2”, 3-4-5 Eylül 2017 tarihlerinde müzik severleri önemli müzisyenler ve Tamirane lezzetleriyle Bozcaada atmosferinde bir araya getiriyor.

Ayazma Koyu’ndaki Tarihi Manastır’ın bahçesinde kurulacak olan sahnede Büyük Ev Ablukada, Lara Di Lara, Ceylan Ertem feat. Cenk Erdoğan, Gaye Su Akyol, Peyk ve Lahza, dinlemeye doyamacağınız müzikleriyle sahne alıyor. Konserler öncesi ve sonrasında ise müzikler, dj setleriyle müzikolog Murat Meriç, Alican Tezer, Muhsin Akgün ve Özerbey’e emanet.

3 Eylül’de Peyk ve Büyük Ev Ablukada aynı sahnede!

Alternatif müziğin öncülerinden ve “Don Kafa”, “Halim Yok” gibi şarkıların yaratıcısı Peyk, akustik performanslarıyla ortaya çıkıp elektronik müzikle yoluna devam eden ve sahne performanslarıyla geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Büyük Ev Ablukada, en sevilen şarkılarından oluşan akustik performansıyla festivalde aynı sahneyi paylaşıyor. Konserler öncesinde ve sonrasında ise 45’lik setleriyle nostalji uzmanı Murat Meriç ve Muhsin Akgün‘ün setleri gerçekleştirilecek. 3 Eylül tarihinde saat 18.00’da Muhsin Akgün, saat 20.00’da Peyk, 22.00’da Büyük Ev Ablukada (Akustik) ve 23.30’da Murat Meriç sahne alacak.

4 Eylül’de Lara Di Lara ve Gaye Su Akyol peş peşe!

Dingin yorumuyla insanın içindeki umudu yeşerten alternatif müziğin en özel isimlerinden Lara Di Lara ve “Develerle Yaşıyorum”, “Biliyorum” gibi nice şarkısı üstü üste defalarca dinlenen Gaye Su Akyol, peş peşe Tamirane On An Island sahnesinde! Müzik üstadı Alican Tezer ve sonrasında da müzikolog Murat Meriç‘in enfes setleri de akşamın eğlence ve keyfini katlıyor. 4 Eylül tarihinde ise saat 18.00’da Alican Tezer, 20.00’da Lara Di Lara, 22.00’da Gaye Su Akyol ve 23.30’da Murat Meriç sahne alıyor.

5 Eylül’de Usta Müzisyenler ile final

“El Adamı”, “Uçurtma”, “Efsunlu Dünya” gibi şarkıları, sesi ve sahnedeki performansıyla dinleyicilerin gönlünde taht kuran Ceylan Ertem feat. Cenk Erdoğan konseri, Tamirane On An Island sahnesinden Bozcaada’nın eşsiz atmosferinde yankılanıyor. Öncesinde, Cenk Erdoğan ve Mehmet İkiz‘in bugüne kadar en iyi müzik projelerinin arasında yer alan ve büyülü bir müzikal çizgiye sahip Lahza Duo, ilham dolu performansı ile sahnede. Konserler öncesi ve sonrasında ise Özerbey ve “Turkish Funk” setleriyle bilinen Murat Meriç ilham seviyesini yükseltiyor. 5 Eylül 2017 programı ise şöyle; 18.00 – Özerbey, 20.00 – Lahza, 22.00 – Ceylan Ertem feat. Cenk Erdoğan, 23.30 – Murat Meriç.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir