İndirimli Elektrik Tarifeleri Geliyor…

12 Ocak 2016

Çanakkale, Bursa, Balıkesir ve Yalova Bölgesi’nin elektrik tedarik şirketi CLK Uludağ Elektrik, indirimli elektrik tarifeleri hakkında bilgiler verdi.

2016 yılı için serbest tüketici limitinin Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından yıllık 3600 kWh olarak belirlendiğini belirten CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış Genel Müdürü Ali Erman Aytac, “Aylık Elektrik faturası yaklaşık 125 TL ve üzerinde olan abonelerimiz, indirimli elektrik tarifelerimizden yararlanabilirler. Serbest tüketici statüsünde olan elektrik kullanıcıları elektrik hizmet kalitesinde bir değişiklik olmadan şirketimizle sözleşmesini yenileyerek indirimli elektrik kullanıcısı olabilir. Güney Marmara Bölgesi’nde serbest tüketici statüsünde yer alan ve henüz herhangi bir indirimli tarifede yer almayan 60 bine yakın müşterimiz sanayi, esnaf, mesken avantajlı tarifelerinden yararlanabileceği gibi, Türkiye’nin diğer bölgelerinde yer alan serbest tüketiciler de indirimli elektrik tarifelerimizden yararlanabilirler” dedi.
İndirimli elektrik hakkından yararlanmanın çok kolay olduğunu ve herhangi bir ek maliyet içermediğini vurgulayan Ali Erman Aytac, müşterilerin göreceği tek değişikliğin faturalarındaki indirimli fiyat olacağını, elektrik tesisatında veya sayaçta bir değişiklik yapılmayacağını belirtti. Aytac, serbest tüketiciler için hazırlanan indirimli elektrik sözleşmesinin imzalanmasından itibaren abonelerin avantajlı tarifelerinden yararlanabileceğini, elektrik tesisatında veya sayaçta bir değişiklik yapılmayacağını ifade etti.

Serbest tüketiciler 444 6 646 telefon numaralı indirimli elektrik hattından ya da clkuludag.com.tr web sayfası adresinde yer alan online işlem merkezinden söz konusu işlemleri gerçekleştirebilecekler.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir