Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İnönü Köprüsü Trafiğe Açılıyor

İnönü Köprüsü Trafiğe Açılıyor

Çanakkale Belediyesi’nden yapılan açıklamada Sarıçay üzerinden İnönü Caddesi ile Plaj Caddesi’ni birbirine bağlayarak kent trafiğine alternatif bir hat kazandıracak olan İnönü Köprüsü’nün yapım çalışmalarında sona gelindiği belirtildi.

İnönü Köprüsü’nde gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, son olarak köprünün dış cephesinin 7,5 cm eninde patlatma mermerler ile kaplanmasının ardından asfaltlama ve yol çizgi çalışmalarının da tamamlanmış olduğunun bildirildiği açıklamada köprünün korkuluklarında perforje demirler kullanılarak estetik bir görünüme de kavuşturulduğu belirtildi.

Açıklamada asfaltlama ve peyzaj çalışmaları tamamlanan İnönu Caddesi ile birlikte kentlinin kullanımına sunulacak İnönü Köprüsü’nün önümüzdeki hafta başından itibaren trafiğe açılacağı; böylelikle yeni eğitim-öğretim yılının başlaması ile birlikte yoğunlaşması beklenen kent içi trafik için alternatif bir ana arterin kente kazandırılmış olacağına değinildi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir