İnsan Hakları Kurulu Başvuru Kutuları Kurumlarda Yerini Aldı

İnsan Hakları Kurulu Başvuru Kutuları Kurumlarda Yerini Aldı
22 Ocak 2011

Çanakkale Valiliği İl İnsan Hakları Kurulu vatandaşların talep ve dileklerini iletebilmeleri için kentin değişik bölgelerinde bulunan kurum ve kuruluşlara başvuru kutuları astı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan İl İnsan Hakları Kurulu yetkilileri, 23 Kasım 2003 tarih 25298 sayılı Resmi Gazete?de yayımlanarak yürürlüğe giren İl ve İlçe İnsan Hakları Kurullarının Kuruluş, Görev ve Çalışma Esasları Hakkında Yönetmelik hükümlerinin 10. maddesi (b) fıkrası gereğince il merkezindeki kurum ve kuruluşlara 20 adet başvuru kutusu astıklarını söyledi. Vatandaşlar insan haklarına ilişkin ihbar, dilek, talep ve şikayetlerine ilişkin yazdıkları yazıları bu başvuru kutularına atarak iletebilecekler.

İHA

Yorumlar...
  • gulsah
    26/01/2011 22:03

    slm, bu yazdıklarım dıkkate alınırmı bılmıyorum fakat ben yınede rahatsızlıgımı dıle getırıcem. ben kepez de oturuyorum ve bu şehir içi arabalarında ve şöförlerinden çok şikayetçiyim. eski arabalarımız çok iyiydi ayakta yolcu alınmıyodu ve özellikle çanakkale yolcusu alınmıyodu fakat bu sistem geldi herşey iğrenç oldu çanakkale yolcusu kepez arabasına biniyor kepez yolcusu arabaya binemiyor kipaya kadar c-2 de geliyo fakat boş geliyo kepez arabası tıklımtıklım afedersiniz sanki hayvan gibi tikiyolar.kadın erkek sımsıkı erkekler kadınlara sürünuyo bu hoş bişeymi. peki soruyorum ya siz bi düşünün bu şekilde anneniz, eşiniz,kızınız erkeklerle itiş kakış gelse hoşunuza gidermi o şöförler aynı şekilde kendi eşlerine kızlarına yapılsın istermi eğer istiyorsanız böyle bişeyi ozaman dicek bişeyim yok. ama kendinize yapılmasını istemediğiniz bişeyi başkasınada yapmayın. kepez ve çanakkale arabalarının ücretleri farklı olsun bence.iyi aksamlar.

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir