İntepe Gençlik Kampı 4 Yıldızlı Otel Görünümüne Kavuşturuluyor

08 Ocak 2009

Çanakkale merkeze bağlı İntepe beldesinde bulunan ?Gençlik Kampı? yeniden düzenlenerek 4 yıldızlı otelleri aratmayacak hale getiriliyor.

Çanakkale Gençlik Spor İl Müdürü Doğan Anşin, her yıl yüzlerce kişinin konakladığı Çanakkale merkeze bağlı İntepe beldesindeki ?Gençlik Kampı?nın baştan sona yenileneceğini belirterek, ?İntepe?deki Gençlik Kampı yıllardır ihmal edilmiş. 3 dönümlük arazi üzerinde bulunan 120 yataklı bu kampta yataklar yaklaşık 10-15 yıllık. Böyle bir yerde gerekli verimi almanız mümkün değil. Bu sebeple milli takımların da artık yıldızlı oteller yerine bu ve bunun gibi yerlerde kamp yapmaları sağlamak amacıyla Türkiye genelinde bir çalışma başlatıldı. Çanakkale?de de İntepe Gençlik Kampı?nda bu çalışmalara birkaç gün içinde başlanacak. 900 bin liraya malolacak yenileme çalışmalarında bütün odalar bakımdan geçirilecek ve yatakların hepsi değiştirilecek. Ayrıca her odaya plazma tv, mini buzdolabı gibi eşyalar konulacak. 4 yıldızlı bir otel görünümüne kavuşacak olan kampta bundan böyle futbol, basketbol, voleybol, boks gibi çeşitli spor dallarında milli takımlarımız konaklayarak kamp yapabilecekler. Çalışmalar Nisan ayında sona erecek. Böylece Güzelyalı Gençlik Kampı gerçek kimliğine kavuşmuş olacak” dedi.
İHA

[Fotoğraf Kaynağı: canakkale-gsim.gov.tr]

Yorumlar...
 • esra
  08/08/2010 09:27

  2010'da 2. döneme gittim.Yataklar ve dolaplar pisti ama sıcak suyu yaptırdılar

 • Dnz
  02/08/2010 13:59

  2009 yazında bursa gemlik karacaali gençlik kampına gittim.Kamp yerinde odalar temizdi ama denizin belli bir bölümünde cok yosun vardı ve odalardaki sular sıcak akmiyordu.2010 da çanakkale intepe gençlik kampına gitmeyi planlıyoduk 1.devreye ama yer kalmadı.Bu haberde çanakkale intepe kampının yenilenicegi haberini yapmışlar ama kampa giden arkadaşlarımın fotoğraflarına bakınca hiç yenilenmiş gibi durmuyor.Keşke yenilenseydi.Tabi kampın çok güzel taraflarıda var herkes hic tereddüt etmeden gençlik kamplarına gitsin.

 • qksln
  17/07/2010 23:38

  2010 1. dönem e gittim 4 yıldızı bırakın 3 yıldızlı bile diyemezsiniz. Yataklar çok eski, dolaplardaki kapılar bazılarında yok bazılarında ise kopmak üzere. İçleri de küf.. Bu sene kalktı tabldot sistemi. Banyolar çok kötü, duş perdesi bile yok. Sular hiçbir zaman sıcak akmıyo donuyoruz. Bizim musluğumuz bile çalışmıyodu. Odalardan fare , çiyan falan çıkabiliyo. Çok sivrisinek var burda. Böcekler de var tabiki. Ama arkadaş ortamı harika. Ona diyecek hiçbirşeyim yok. Gezilerde güzel ama sıcakta çok zor oluyo. Düşünün öyle gidin..

 • SERHAT
  03/08/2009 00:10

  çanakkale güzelyalı 2008 yılı ağustos ayı 4. dönem resimlerini nasıl bulabiliriz

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir