İş Dünyası Zirvesi Çanakkale’de Gerçekleşti

29 Kasım 2015

Çanakkale Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin (ÇASİAD) ev sahipliği yaptığı TÜRKONFED 19. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi, iş dünyasından pek çok ismi Çanakkale’de buluşturdu.
Zirve kapsamında düzenlenen gala yemeğine Çanakkale Valisi Hamza Erkal, Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Belediye Başkan Vekili Bilge Şimşek, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran Symes, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası (GÜNMARSİFED) Yönetim Kurulu Başkanı İsa Tamer Çelik, TÜSİAD 2013-2014 Dönem Başkanı ve SÜTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, ÇASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Akarsu başta olmak üzere çok sayıda iş adamı ve davetliler katıldı.
Gala yemeği, konuşmaların ve ÇASİAD’ın yeni üyelerine rozet takılmasının ardından sona erdi.
TÜRKONFED Yeni Üyelere Merhaba Dedi
TÜRKONFED 19. Girişim ve İş Dünyası Zirvesine ise Çanakkale Valisi Hamza Erkal, Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Belediye Başkan Vekili Bilge Şimşek başta olmak üzere iş dünyasından pek çok isim katıldı.
Açılış konuşmaları ile başlayan programda TÜRKONFED’e yeni üye olanlara da rozetleri takıldı. Zirve, “Türkiye Ekonomisi, Orta Vadeli Görünüm, Riskler ve Fırsatlar” konulu panelle devam etti.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir