Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Tanıtım Semineri Yapıldı

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Tanıtım Semineri Yapıldı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı-İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından 21 Mayıs 2013 Salı günü Çanakkale’de İş Kanunu Tanıtım Semineri düzenlendi.

Kamu ve özel tüm işyerlerini ve çalışanları yakından ilgilendirmesi nedeniyle Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın ‘6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Tanıtım Kampanyası’ kapsamında 21 Mayıs Salı günü saat 09.00?da Çanakkale Kolin Hotel’de, Çanakkale Valiliği himayesinde düzenlenen seminerde yerel yönetimler ile kamu kurum ve kuruluşlarının il yönetici ve yetkilileri, özel sektör çalışanları ile işverenler, sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ve sendika temsilcileri 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu hakkında ve İSG Kültürü, İSG Katip ve Yetkilendirme Hizmetleri ve Kişisel Koruyucu Donanım (KKD) kullanımı konuları hakkında bilgilendirildiler.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir