Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İskeledeki Bankamatikler Kaldırılıyor

İskeledeki Bankamatikler Kaldırılıyor

Çanakkale?de deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ A.Ş’ye ait iskelede yer alan yolcu salonları ile idari binanın bulunduğu bölümün yeniden düzenleme çalışmalarına başlanacak olması sebebiyle bu bölgede bulunan bankamatikler geçici olarak kaldırılıyor.

GESTAŞ A.Ş. yetkilileri, Ekim ayında Çanakkale şehir iskelesinde yer alan bölümün yeniden düzenlenme çalışmalarına başlanacağını belirterek, ?Bu sebeple iskelede yer alan bankamatikler de geçici olarak bu alandan kaldırılıyor. İhaleyi alan firmaya yer teslimi bugün yapılacak. Buradaki çalışmalar ise 15 Ekim gibi başlayacak. Çanakkale?nin çehresine uygun bir şekilde yapılması planlanan projede iskeledeki yolcu salonları ile idare binanın bulunduğu bölüm modern bir hale getirileceği gibi yolcuların ve araçların gemiye biniş ve iniş yerleri de yeniden düzenlenecek. Peyzaj çalışmaları ile birlikte düzenlenecek bu yer 3 ay içinde tamamlanarak bize teslim edilecek? dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir