İskoç Müzisyen Dwyer’den Başkan Gökhan’a Ziyaret…

16 Aralık 2017

Çanakkale’de vereceği konser nedeni ile kente gelen İskoç Müzisyen Paul Dwyer, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Uzun yıllardan bu yana Türkiye’de yaşayan ve Anadolu’yu gezerek yerel müzikleri seslendiren İskoç Müzisyen Paul Dwyer, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Dwyer, Çanakkale’ye gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirirken, müzik yaşamı ve çalışmaları hakkında Başkan Gökhan’a bilgi verdi. Ziyaret nedeni ile duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gökhan ise Dwyer’e Çanakkale kültürü hakkında bilgiler verdi. Halk müziği üzerine yapılan sohbetin ardından İskoç Müzisyen Dwyer, Başkan Gökhan’a “Hey Onbeşli” türküsünü ve “İzmir Marşını” söyledi. Dwyer’i büyük bir beğeni ile dinleyen Başkan Gökhan, ziyaret sonunda Dwyer’e Çanakkale Seramiği takdim etti.

Anadolu ezgilerini, türkülerini muhteşem bir başarıyla seslendiren, yüreği Atatürk ve Türkiye sevdasıyla dopdolu sanatçı Paul Dwyer’a ziyareti ve mini konseri için çok teşekkür ederim.

Ülgür Gökhan paylaştı: 15 Aralık 2017 Cuma

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir