İsmail Yaşar Oğuz: “30 Mart’tan Sonra Kepez’e Hizmet Yeniden Gelecek”

İsmail Yaşar Oğuz: “30 Mart’tan Sonra Kepez’e Hizmet Yeniden Gelecek”
03 Şubat 2014

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kepez Belde Seçim Bürosunu açılışı Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun katılımıyla gerçekleşti. Burada konuşma yapan Belediye Başkan Adayı İsmail Yaşar Oğuz, on yıl önce Kepez ile ilgili büyük hayallerinin olduğunu başkanlık döneminde bunun büyük bir kısmını yaptıklarını söyledi. Oğuz, “Kepez varoş olmaktan çıkacak demiştim. Atatürk Caddesi çarşı olacak demiştim. Kepez, Çanakkale içinde ayrı bir kent merkezi olacak demiştim. Kamu kurumlarını Kepez’e getireceğiz demiştim. 5 yıl gibi bir kısa sürede hayallerimizin neredeyse tamamını gerçekleştirdik. Kepez Limanını açtık, üniversite hastanesini, Sosyal Güvenlik Kurumu binasını Sahil Güvenlik Komutanlığını getirdik. TOKİ ile kepez’e 1500 konut yaptık. Diş Hastanesinin yerini verdik. Diyaliz Merkezini açtık. Fen Lisesini Kepez’e getirdik” dedi.

“KEPEZ’İ SEVİYORUM”
“Bugün hala Çanakkale’de bile olmayan atık su arıtma tesisini biz 8 yıl önce Kepez’e kazandırdık. Hulasa Kepezi köyden kente çevirdik. Ama demokrasinin bir cilvesi olarak maalesef 2009 da seçimi kaybettik. Ama Kepez’e ve Kepezlilere asla küsmedik. Çünkü ben Kepezi seviyorum.”

“DAHA FAZLA ÇALIŞACAĞIZ”
“Beş yıl boyunca boş durmadık. Nerede eksik yaptığımızı düşündük ve araştırdık. Siz değerli hemşerilerimizle daha iyi bir Kepez için daha güzel bir Kepez için ne yapabiliriz. hep istişare içinde olduk. ve sizlerin desteğiyle 5 yıldır yerinde sayan, hizmet görmeyen Kepezi tekrar şahlandırmak, tekrar hizmetle buluşturmak için yola çıktık. Çünkü biz, halka hizmetin hakka hizmet olduğuna inanıyoruz. Çünkü biz, “Sizin en hayırlınız insanlara en çok faydalı olanınızdır” diyen bir peygamberin ümmeti, “Vatanını en çok seven işini en iyi yapandır” diyen bir önderin milletiyiz. Bu duygularla bu düşüncelerle yola çıkıyoruz. 30 Mart 2014 tarihinde Kepez için bir “Yeniden Doğuş” olacaktır.”

“KEPEZ’E YENİDEN HİZMET GELECEK”
“Kepez’de kavga bitecek, zulüm bitecek, korku bitecek. Yerine sevgi, barış, huzur ve adalet gelecek. Çünkü 30 Mart tarihinden sonra Kepeze hizmet yeniden gelecek.Kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu sefer daha büyük hedeflerimizle geliyoruz. Kepez’i hak ettiği şekilde göreceksiniz.”

“KEPEZ SEVDAMIZI TEK TEK ANLATACAĞIZ”
“55 gün boyunca hep birlikte çalışacağız. Kapı kapı dolaşacağız. Kepez sevdamızı Kepezlilere tek tek anlatacağız. 2009 yılında düşürdüğümüz hizmet bayrağını Kepez Belediyesi’nin gönderine tekrar çekeceğiz. Buna tüm kalbimle inanıyorum ve bunun için söz veriyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir