İşte 100. Yıl Voleybol Turnuvası’nın En İyileri

19 Ocak 2016

Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesi –  Çanakkale Anadolu Lisesi: 2-0

Ömer Mart Ortaokulu – Çanakkale Millî Eğitim Müdürlüğü: 2-0

Çanakkale İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü ortaklığıyla gerçekleştirilen Merkez Okul ve Kurumlar Personeli Arası “100. Yıl Voleybol Turnuvası” yarı finali çekişmeli ve  fair play çerçevesinde oynanan müsabakalarla tamamlandı.

Anafartalar Spor Salonunda Çanakkale protokolünün yer aldığı takımların voleybol müsabakasının ardından bugün oynanacak final maçına çıkmaya hak kazanan takımlar Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesi ve Ömer Mart Ortaokulu oldu. Yarı final müsabakalarında mağlup olan Çanakkale Anadolu Lisesi ve Çanakkale Millî Eğitim Müdürlüğü takımları ise Anafartalar Spor Salonunda saat 18.00’da 3.lük için mücadele verdiler.

18.01.2016 Pazartesi günü Çanakkale Anadolu Lisesi Spor Salonunda gerçekleştirilen yarı finalde okul ve kurumların yönetici, öğretmen ve personelinden oluşan takımların centilmence oynadıkları maçlar sonucunda Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesi Çanakkale Anadolu Lisesini 2-0, Ömer Mart Ortaokulu Çanakkale Millî Eğitim Müdürlüğünü 2-0 mağlup etti. Müsabakalar okulların öğretmen, öğrenci, veli ve personelinden oluşan seyircilere heyecanlı dakikalar yaşattı.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir