İşte Çanakkale’nin Yeni İtfaiye ve Hal Binası…

28 Temmuz 2016

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, inşaat faaliyetleri devam eden İtfaiye ve Acil Durum Müdahale Merkezi ile Yeni Yaş Sebze ve Meyve Halini teknik ekiple birlikte inceleyerek çalışmalara ilişkin bilgiler aldı.

Aralık 2016’ta Bitmesi Hedefleniyor!

İsmetpaşa Mahallesi İzmir Caddesi 57. Sokakta bulunan İtfaiye ve Acil Durum Müdahale Merkezine ilişkin inşaat faaliyetleri devam ediyor. Yaklaşık 5000 metrekare alana sahip yeni İtfaiye ve Acil Durum Müdahale Merkezinde kent genelindeki itfaiye ve kurtarma hizmetleri yürütülecek olup, yeni binada seminer salonu, spor salonu gibi alanlar da yer alacak. İki katlı idari bina ve 10 araçlık makine parkının birlikte düşünüldüğü, yaklaşık 1900 metrekare kapalı alana sahip binanın Aralık 2016’da tamamlanması planlanıyor.
1

30 Adet Satış Birimi Olacak

Öte yandan, İsmetpaşa Mahallesi İzmir Caddesi üzerinde yaklaşık 10 bin m2 parsel alanına sahip Yaş Sebze ve Meyve Hali Projesinin de inşaat faaliyetleri sürüyor. 30 adet satış birimini barındıran ve yaklaşık 5 bin m2 kapalı alana sahip projede, bilgi işletim sistemi, ağırlık kontrol ünitesi, güvenlik sistemi gibi teknolojik ünitelerin yanı sıra hal personelinin ve dışarıdan gelen vatandaşların da faydalanabileceği bir idari bina tasarlandı. Hal binası içerisindeki her bir birim 130 m2 kapalı depo alanı ve 20 m2 ofis alanı olarak projelendirildi.
2

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir