Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İşyerinden İmitasyon Küpe ve Kozmetik Ürünü Çalan Şahıs Tutuklandı

İşyerinden İmitasyon Küpe ve Kozmetik Ürünü Çalan Şahıs Tutuklandı

Çanakkale?de bir alışveriş merkezindeki 2 ayrı işyerinden imitasyon küpe ve kolye ile kozmetik ürünü çalan Azerbaycan uyruklu şahıs tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre il merkezinde bir alışveriş merkezindeki bijuteri dükkanına giren O.D (53) ve Z.A isimli Gürcistan uyruklu 2 bayan burada bulunan 5 adet imitasyon küpe, 1 adet bileklik ve kolyeyi alarak dışarı çıkmak istedi. Bu sırada hırsızlık olayının farkına varan güvenlik görevlileri tarafından fark edilen şahıslar çaldıkları ürünlerle birlikte yakalandı. Yapılan incelemede şahısların aynı alışveriş merkezinde bir kozmetik satış reyonundan da birer adet göz serumu, konsantre serum, kırışık önleyici ve maskara çaldıkları tespit edildi. Yakalanan şahıslardan Z.A. güvenlik görevlilerine evden para alıp geleceğini söylemesine rağmen geri dönmeyince O.D. (53) Adliyeye sevk edildi. Hırsızlık olayına karışan Azerbaycan uyruklu O.D (53) tutuklanırken, firar eden Z.A?nın ise arandığı açıklandı.
İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir