Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
İtfaiye Müdürlüğü’nden Miniklere Eğitim

İtfaiye Müdürlüğü’nden Miniklere Eğitim

Çanakkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, okullarda yürüttüğü yangın ve kurtarma faaliyetlerine ilişkin eğitimlerine devam ediyor.

Çanakkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünce yangın ve yangın güvenliği konularında bilgilendirme amacıyla okullarda eğitim çalışması gerçekleştirildi. Okullardan gelen talepler üzerine düzenlenen eğitimler kapsamında, Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi, Çanakkale Hüseyin Akif Terzioğlu Güzel Sanatlar Lisesi, Barbaros Hayrettin Paşa İlkokulu, ATAM Kreş ve Gündüz Bakım Evi ile Zeytindalı Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nde öğrencilere yangında neler yapılması gerektiği hakkında bilgiler verilirken, ayrıca yangın tatbikatları da düzenlendi. Çanakkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, okullarda düzenlediği eğitimlerin yanı sıra minik öğrencileri de İtfaiye hizmet binasında ağırlamaya devam ediyor. İtfaiye ekipleri ziyaretlerde minik öğrencilere itfaiye binasını gezdirerek, itfaiye mesleği ve itfaiye tarafından kullanılan araç ve gereçler hakkında bilgiler veriyor.

Filtreler:
Görüntülenme: 19
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir