‘Kadın Kokusu’ – Film Gösterimi

‘Kadın Kokusu’ – Film Gösterimi
04 Aralık 2008

ÇOMÜ Özel Eğitim Topluluğu?nun organizasyonuyla, 23 Aralık 2008 Salı günü, saat 19:00?da Süleyman Demirel Konferans Salonu’nda ?Kadın Kokusu? adlı film gösterilecektir. Film gösterimine katılmak isteyenler, 23 Aralık 2008 Salı günü, saat 17:30?dan itibaren Süleyman Demirel Konferans Salonu önünde kurulu bulunan Özel Eğitim Topluluğu standından 50 Ykrş karşılığı giriş biletlerini temin edebilirler.

Kadın Kokusu
Yapım :1992, ABD
Tür :Dram
Yönetmen :Martin Brest
Senaryo :Bo Goldman, Giovanni Arpino, Giovanni Arpino (Kitap), Ruggero Maccari, Dino Risi
Oyuncular :Frances Conroy, Todd Louiso, Al Pacino, Gabrielle Anwar, Philip Seymour Hoffman, Chris O’Donnell, Ron Eldard, James Rebhorn, Bradley Whitford, Tom Riis Farrell, June Squibb, Richard Venture, Gene Canfield, Nicholas Sadler, Rochelle Oliver, Leonard Gaines, Baxter Harris, Russell Gibson, Divina Cook, Mike Lisenco, Paul Stocker, David Lansbury, J.t. Cromwell, Mansoor Najeeullah, Joseph Palmas, Anh Duong, Max Stein, Julian Stein, Erika Feldman, Alyson Feldman, Michael Santoro, Sally Murphy, Matt Smith, Margaret Eginton
Yapımcı :Martin Brest, Ronald L. Schwary, G. Mac Brown
Görüntü Yönetmeni :Donald E. Thorin
Müzik :Thomas Newman
Süre :2 saat, 37 dk.

Özet
Bir Kolej öğrencisi olan Charlie, paraya ihtiyacı olduğundan kör bir adama, bir nevi ‘bebek bakıcılığı’ yapmaya razı olur ama iş, umduğu kadar basit olmayacaktır. Çünkü Emekli Albay Frank Slade’ in haftasonu için çok özel bir planı vardır.

Bu plana yolculuk, kadınlar, iyi bir yemek, birinci sınıf şarap, tango, limuzin ve ne yazık ki, bir de 45′ lik dahildir. İşin kötüsü, bunları yaparken Charlie’ yi yanından ayırmaya da hiç niyeti yoktur.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir