Kaleseramik’te Forklift Operatörlüğü Eğitimi

Kaleseramik’te Forklift Operatörlüğü Eğitimi
27 Ekim 2009

Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş. kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği içinde yaptığı teorik ve pratik eğitim çalışmalarını sürdürüyor.

Kaleseramik’in Çan İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile işbirliği içinde gerçekleştirdiği 100 saatlik “Forklift Operatörlüğü Eğitimi” kursu düzenlenen sertifika töreni ile sona erdi. Üç dönemde düzenlenen eğitim çalışmasına 206 kursiyer katıldı. Eğitimin bitiminde yazılı ve sözlü sınava tabi tutulan kursiyerlerin tamamı başarılı olarak sertifika almaya hak kazandı.

Fabrikalar Konferans Salonu’nda düzenlenen sertifika törenine Kaleseramik Teknik Genel Müdürü Hayati Ulukaya, Çan İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bayram Ali Dur ve üst düzey yöneticiler katılarak, başarılı kursiyerlere sertifikalarını verdi.

Her zaman ilklere ve örnek faaliyetlere imza atan Kaleseramik yöneticileri, bu tür eğitim çalışmalarının sürdürüleceğini söylediler. Başarılı olarak sertifikalarını alan kursiyerler, yeni bir meslek sahibi olmanın mutluğu içinde Kaleseramik yöneticilerine ve İlçe Halk Eğitimi Müdürü Bayram Ali Dur’a teşekkür ettiler.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir