Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kalite Günleri Eğitimleri’ne Katılanlara Sertifikaları Verildi

Kalite Günleri Eğitimleri’ne Katılanlara Sertifikaları Verildi

Türk Standartları Enstitüsü ile Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın işbirliği ile gerçekleştiren ‘Kalite Günleri & Kalite Zirvesi – Yönetim Sistemleri Eğitimleri’ne katılanlara sertifikaları verildi.

Eğitimlere katılanlara sertifikalarını ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal ve eğitimleri veren TSE Bursa Sistem Belgelendirme Müdürlüğü Denetçisi Erçin Özçelik takdim etti.

TSE’nin Türkiye’de kalite altyapısının gelişmesi, kalite bilincinin yaygınlaşması, tüm sektörlerin kaliteye yönelmesi gibi hedeflerle Marmara Bölgesi’nde başlattığı eğitim seferberliğinin Çanakkale’deki ilk ayağı ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde 12-16 Ocak günleri arasında yapıldı. İkinci eğitim programı da 19-23 Ocak tarihleri arasında gerçekleştiriliyor.

Eğitimlerde kalite yönetim sistemi, kalite hedefleri, kalitesizlik riskleri, müşteri beklentileri, kalite iyileştirme, verimlilik gibi konularda bilgi paylaşımı yapılıyor.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir