Kalite Günleri ve Kalite Zirvesi Eğitimleri ÇTSO’da Başladı

Kalite Günleri ve Kalite Zirvesi Eğitimleri ÇTSO’da Başladı
13 Ocak 2015

Türk Standartları Enstitüsü ile Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın işbirliği ile gerçekleştiren “Kalite Günleri & Kalite Zirvesi – Yönetim Sistemleri Eğitimi” ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde başladı.

TSE, kalite altyapısının gelişmesi, kalite bilincinin yaygınlaşması, tüm sektörlerin kaliteye yönelmesi gibi hedeflerle Çanakkale ile birlikte Marmara Bölgesi’nde eğitim seferberleri başlattı. ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde başlayan ve ilk aşaması 12-16 Ocak günleri arasında sürecek eğitimleri TSEKalite Yönetim Sistemi Baştetkikçisi ve Eğitmeni Yaşar Efendioğlu veriyor. “Kalite Günleri & Kalite Zirvesi – Yönetim Sistemleri Eğitimleri” başlıklı eğitim, ISO 9001 Temel, ISO 9001 İç Tetkik, ISO 14001 Temel, TS 18001 Temel gibi konularda veriliyor. Eğitimlerde kalite yönetim sistemi, kalite hedefleri, kalitesizlik riskleri, müşteri beklentileri, kalite iyileştirme, verimlilik gibi konularda bilgi paylaşımı yapılıyor.

12-16 Ocak haftasının ardından 19-23 Ocak haftasında da benzer eğitim programı devam ettirilecek. 16 Ocak ve 23 Ocak tarihlerinde yapılacak olan ücretsiz Kalite Zirvesi etkinliği ise herkese açık olacak. Eğitim ücreti günlük kişi başı 80 TL (KDV dahil), öğrenciler için günlük kişi başı 40 TL olacak. Eğitime katılmak isteyenler TSE Bursa Bölge Müdürlüğü (0224 243 80 00 / 1068 – 1007 – 1027) ile irtibata geçebilir.

TSE, Çanakkale ile birlikte Bursa, Balıkesir, Yalova ve Bilecik’te ticaret ve sanayi odalarının işbirliği ile aynı tarihlerde aynı eğitim programını gerçekleştiriyor.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir