Kalkınma Kurulu Sonuç Bildirgesi Yayınlandı

Kalkınma Kurulu Sonuç Bildirgesi Yayınlandı
14 Ocak 2013

Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın danışma organı olan Kalkınma Kurulu, Çanakkale’de gerçekleştirilen 2. olağan toplantısının sonuç bildirgesi yayınlandı.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın 2. Kalkınma Kurulu toplantısı 28 Aralık Cuma günü Çanakkale Kolin Otel’de yapıldı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü ve Kalkınma Kurulu Başkanı Sedat Laçiner’in Başkanlığında gerçekleştirilen Kalkınma Kurulu Toplantısına Balıkesir ve Çanakkale’den Kalkınma Kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda görüşülen konuların yer aldığı toplantı tutanakları ise Ajansın internet sitesinde yayınlandı.

Geçtiğimiz yıl ikinci kez gerçekleştirilen Kalkınma Kurulu toplantısı GMKA Genel Sekreteri Mustafa Gündoğan’ın “Ajans Faaliyetleri, Mali Destek Programları ve 2014-2023 Bölge Planı Hazırlıkları” konulu sunumuyla başlamış, daha sonra ise önceki Kurul Toplantısı gündemi konuları üzerinde bilgilendirme yapılarak 2012 İç Denetim Raporu görüşülmüştü. Toplantıda son olarak, Kalkınma Kurulu Üyeleri 2014 Ajans Çalışma Programında öncelik verilmesini gerekli gördükleri konular hakkında görüşlerini beyan etmişlerdi.

Kalkınma Kurulu Toplantısı sonuç bildirgesine ulaşmak için tıklayınız: www.gmka.org.tr

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir