Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kar Yağışının Ardından Hayat Normale Dönüyor

Kar Yağışının Ardından Hayat Normale Dönüyor

Çanakkale ve ilçelerinde etkili olan yoğun kar yağışının etkisini kaybetmesinin ardından hayat normale dönmeye başladı.

Yoğun kar yağışı ile birlikte cadde ve sokaklarda biriken karlar belediye ekipleri tarafından temizlenirken, vatandaşlar da kendi imkanları ile ev ve işyerlerinin önlerindeki karları temizlemeyle başladı. Bu arada limanlarda bağlı bulunan teknelerinin batmasını önlemek isteyen balıkçılar da sandallarının üzerlerinde biriken karları güçlükle temizleyebildi. Sıfırın altında 7-8 dereceye kadar ulaşan soğuk hava kuşları da olumsuz yönde etkiledi. Aç kalan kuşlar etrafa atılan ekmek parçalarından bir parça kapabilmek için adeta birbirleriyle kavga etti. Yollarda yaşanan buzlanma sebebiyle zaman zaman küçük çaplı kazaların da meydana geldiği Çanakkale?de deniz alaşımında ise bir aksama olmadığı açıklandı.

Emniyet Müdürlüğü?ne bağlı ekipler ise Çanakkale?den İstanbul, İzmir ve Bursa yönüne gidecek araç sürücülerini zincir, çekme halatı ve takoz bulundurulması konusunda uyarıyorlar.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir