Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kardeş Kent Elçisi Başvuruları Başlıyor

Kardeş Kent Elçisi Başvuruları Başlıyor

Çanakkale Belediyesi ve Almanya’daki Kardeş Kenti Osnabrück Belediyesi arasında 2005 yılından beri düzenlenmekte olan “Kardeş Kent Elçisi” programı kapsamında Çanakkale Belediyesi, kendisini Osnabrück’te temsil edecek ve iki kent arasındaki ilişkileri daha da ileriye götürecek “Çanakkale Kardeş Kent Elçisi” için başvuru sürecini başlatıyor.

1 Ekim 2017 ile 30 Eylül 2018 tarihleri arasını kapsayan Elçilik süresince, yeni seçilecek Çanakkale Kardeş Kent Elçisi, 1 yıl süre ile Osnabrück Belediyesinde Çanakkale’yi temsil etme, kentler arasında var olan projeleri yürütme, yeni projeler hazırlama ve Çanakkale’den gelen konukları ağırlama görevlerini yürütecek.

Başvuruda bulunan adaylarda iyi derecede Almanca bilmesi, tercihen İngilizce bilmesi, Çanakkale ve değerleri hakkında bilgi sahibi olması gibi koşullar aranıyor. Başvurular fotoğraflı özgeçmiş ve motivasyon mektubu ile birlikte 31 Mayıs 2017 tarihine kadar Osnabrück Kardeş Kent Elçisine yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için Çanakkale Belediyesi Osnabrück Kardeş Kent Elçisi Esra Sakınmaz’dan bilgi alınabilir:
Ofis: Çanakkale Kent Müzesi ve Arşivi (Kemalpaşa Mah. Fetvane Sok. No: 31)
Tel : (286) 212 80 15
e-mail: kardeskent@canakkale.bel.tr

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir