Kayalıklardaki Cesedi Vali Yardımcısı Buldu!

Şebnem Göksel
17/10/2015
17 Ekim 2015

Gökçeada’ya ziyarete giden Çanakkale Vali Yardımcısı Saim Eskioğlu iddialara göre, beraberindekilerle birlikte Kuzu Limanı yakınlarında bir erkek cesedine rastladı.

Adaya bir takım incelemelerde bulunmak üzere giden Çanakkale Vali Yardımcısı Saim Eskioğlu, bugün saat 17.00 sıralarında Kuzu Limanı’nda kayalıkların yakınında yoğun bir koku duydu. Eskioğlu duyduğu koku üzerine, beraberindekilerle birlikte burada bir inceleme yapılmasını istedi. Araştırmalar sonrasında kayalıkların arasına sıkışmış vaziyette bulunan erkek cesedinin uzun süredir orada olduğu tespit edildi.

Cenaze aracı ile birlikte Gökçeada Devlet Hastanesi’ne kaldırılan erkek cesedinin dış otopsisinin yapıldığı ve kimliği hakkında henüz net bir bilgi elde edilmediği öğrenildi.

GÜNCELLEME: Bulunan erkek cesedinin, Gökçeada Devlet Hastanesi dış otopsi raporuna göre Suriyeli bir kişiye ait olduğu belirlendi. 28 yaşındaki göçmenin daha önce Kabatepe Limanı’nda jandarma tarafından arandığı ve bu belgeyi, bir miktar para ile birlikte naylon bir poşete koyarak üstünde muhafaza ettiği belirtildi. Bu yüzden bozulmayan belgelerde Suriyeli Mustafa adındaki gencin 28 yaşında olduğu ve uzun süredir cesedinin kayalıklarda sıkışmış halde olduğu kaydedildi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir