Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
‘Kaybolmaya Yüz Tutmuş Meslekler ve Teknoloji Savurganlığı’ – Konferans

‘Kaybolmaya Yüz Tutmuş Meslekler ve Teknoloji Savurganlığı’ – Konferans

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Türk Kültürü Topluluğu, 07 Nisan 2009 Salı günü 18:00 – 20:00 saatleri arasında, Süleyman Demirel Konferans Salonu’nda, Prof. Dr. Harun Baytekin’in konuşmacı olarak katılacağı ‘Kaybolmaya Yüz Tutmuş Meslekler ve Teknoloji Savurganlığı’ isimli bir konferans düzenliyor.

Konferansa tüm ilgilenenler davetlidir.

Etkinliğin Afişinden Alıntı:

Teknolojinin gelişmesiyle birçok meslek yok olmaya yüz tutmuştur. El emeği hizmetler yerini makineleşmeye bırakmıştır. Aynı zamanda teknoloji bazı alanlarda, üretimden çok gereksiz bir uğraş olma konumuna gelmiştir.

Filtreler:

Yorumlar

EMRAH KOCAKAYA (06/04/2009 09:33)

bütün bu meslekler el emegi ,maharet ve ustalık gerekmektedir.sadece bu meslekleri hatırlatmak ve biraz da bu mesleklere azalan sevgiyi artırmak ve eski geleneklerimizi tanıtmak için bu konferansı düzenlemekteyiz ,ilgilenen tüm halkımızı davet eder ,saygılarımı sunarım... EMRAH KOCAKAYA TÜRK KÜLTÜRÜ TOPLULUGU BASKANI

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir