Kaymakamlardan İl Genel Meclis Başkanı Tekin’e Ziyaret

08 Ekim 2013

Çan, Bayramiç ve Eceabat Kaymakamları, İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin’e ziyarette bulundu.

Geçtiğimiz hafta İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin tarafından ziyaret edilen Çan Kaymakamı Nurettin Kakillioğlu ve Bayramiç Kaymakamı Kemal Kızılkaya, bu kez iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

İl Genel Meclis Başkanı Tekin, ziyarette “Görevlerine yeni başlayan değerli Kaymakamlarımızı İl Genel Meclis Üyesi arkadaşlarımız ile birlikte ziyaret ederek, yeni görevlerinde başarılar dileyerek çeşitli konularda istişarelerde bulunmuştuk. Sayın Kaymakamlarımız da bugün bizlere iade-i ziyarette bulundu. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bu tür ziyaretler hizmetlerimiz adına olumlu örnek teşkil ediyor. Fikir alışverişinde bulunmak, ileriye doğru sağlam adımlar atabilmek adına bu ziyaretler çok önemli” dedi.

Çan ve Bayramiç Kaymakamları da İl Genel Meclis Başkanı Tekin’in daha önce kendilerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğunu ve bugün kendilerinin de iade-i ziyarette bulunarak çeşitli konularda görüşmeler yaptıklarını kaydetti.

Günün anısına İl Genel Meclis Başkanı Tekin, Çan ve Bayramiç Kaymakamlarına Meclis Plaketi hediye etti.

Çan ve Bayramiç Kaymakamlarından sonra Eceabat Kaymakamı Nurettin Dayan ve Eceabat Belediye Başkanı Kemal Dokuz da İl Genel Meclis Başkanı Tekin’e ziyarette bulundu.

Başkan Tekin, “Öncelikle sayın kaymakamımıza Eceabat ilçemize hoş geldiniz diyorum. Şehitler diyarı olan Eceabat’ta görev yapmak bence çok anlamlıdır. Bu bağlamda bilindiği gibi ecdadımıza saygı bakımından da çok önemli olan 730 kişilik ?Çanakkale Geçilmez’ öğrenci yurdunun yapım kararı alındı. İnşallah en kısa zamanda hızlı bir şekilde hayata geçirilmesi için tüm işlemler yapılacak. Bu proje dışında İl Özel İdare kaynakları ile Eceabat ilçemizde yapılacak olan diğer çalışmalarımızla da sayın kaymakamız ile görüşmeler yaptık ve bundan sonra da görüşmelerimiz hizmetlerimizin daha hızlı ve verimli olması için devam edecek. Ziyaretten dolayı sayın kaymakamımız ve belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. En kısa zamanda sayın kaymakamımıza iade-i ziyarette bulunacağım” şeklinde konuştu.

Kaymakam Nurettin Dayan da, ziyarette yaptığı konuşmada hizmetler açısından istişarelerin önemine değindi.

Ziyaretin anısına İl Genel Meclis Başkanı Tekin, Eceabat Kaymakamına da Meclis Plaketi hediye etti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir