Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kazdağları’nda Uluslararası Düğün Hazırlığı

Kazdağları’nda Uluslararası Düğün Hazırlığı

Emmy ödülü sahibi uluslararası belgesel yapımcısı Thomas Selim Walner, düğününü Kazdağları’nda yapacak.

Organizasyona ev sahipliği yapacak olan Öngen Country Hotel’in sahibi avukat Mehmet Öngen, haziran ayı içinde uluslararası bir organizasyona imza atacak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Tarafları ve aileleri çok farklı ülkelerden olan çift, evlenmek için mitolojideki ismi İda olan Kazdağları’nı seçti. Şu anda Kanada’da yaşayan çiftin aileleri son derece dikkat çekici. Damat Thomas Selim Walner aynı zamanda iki defa Emmy ödülü almış, ayrıca kendi alanında başka ödüllerin de sahibi olan uluslararası üne sahip bir belgesel yapımcısı. Annesi Türk, babası Alman, dedesi de 1922 yılında Özbekistan’ın ilk Buhara Cumhurbaşkanı unvanını taşıyor. Gelin Irene Vandertop ise Emmy ödülüne aday olan sanat yönetmeni” dedi.

Farklı ülkelerden ve milletlerden oluşan iki aileyi otellerinde ağırlamaktan kıvanç duyduklarını anlatan Öngen, “Nikah son derece özel bir rituelle ve kemanların eşliğinde Kazdağları’nda kıyılacak. Akşam düğün yemeği, otelimizin özel plajı olan Öngen Country Beach’de verilecek. Davetliler İngiltere, Almanya, Kanada, Hollanda, Gana ve Avustralya’dan köyüm Yeşilyurt’a gelecek ve otelimizde 4 gün boyunca konaklayacak. Otelimizde yer kalmayan konuklar için köyümüzdeki diğer otellerde misafirlerimize rezervasyon yapıldı. Yeşilyurt köyü böylesine mutlu bir organizasyonda dünyanın dört bir yanından gelen konuklarını misafir edecek. Organizasyonun kusursuz olması için çok hassasiyet gösteriyoruz” diye konuştu.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir