Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kent Konseyi Genel Kurulu 13 Haziran’da Toplanıyor

Kent Konseyi Genel Kurulu 13 Haziran’da Toplanıyor

Çanakkale Kent Konseyi’nin yıllık olağan Genel Kurul’u 13 Haziran 2013 Perşembe günü saat 16.30’da Çimenlik Kalesi toplantı salonunda yapılacak.

Toplantı gündeminde yer alan ve görüşülerek karara bağlanacak olan “Çanakkale Kenti Seçmen Beyannamesi”ni ve “Atikhisar Barajı (Çanakkale) Su Toplama Havzası ve Sulama Alanlarının Sürdürülebilir Kullanımı” (özet) raporuna aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz:
“Çanakkale Kenti Seçmen Beyannamesi” özet raporuna ulaşmak için tıklayınız.
“Atikhisar Barajı (Çanakkale) Su Toplama Havzası ve Sulama Alanlarının Sürdürülebilir Kullanımı” özet raporuna ulaşmak için tıklayınız.

Çanakkale Kent Konseyi’nden yapılan açıklamada vatandaşların yukarıdaki raporlarla ilgili görüşlerini/önerilerini 3 Haziran 2013 akşamına kadar Kent Konseyi’ne iletebilecekleri belirtildi.

Kent Konseyi Genel Kurul Gündemi(taslak) ise şöyle:
1. “Çanakkale Kenti Seçmen Beyannamesi”nin görüşülerek karara bağlanması
2. “Atikhisar Barajı (Çanakkale) Su Toplama Havzası ve Sulama Alanlarının Sürdürülebilir Kullanımı”nın görüşülerek karara bağlanması

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir