Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kent Konseyi Kemalpaşa Mahalle Meclisi Kuruldu

Kent Konseyi Kemalpaşa Mahalle Meclisi Kuruldu

Çanakkale Kent Konseyi Kemalpaşa Mahalle Meclisi Kuruluş Genel Kurulu Kent Konseyi toplantı salonunda mahalle sakinlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Yapılan seçimde Kemalpaşa Mahalle Meclisi Yürütme Kuruluna Özlem Ergun Açanal, Orhan Gürel, Gökten Eren, Ayla Eroğlu, Şakir Öner, Tülay Erbaş, Cennet Borlu seçildi. Yürütme Kurulu yaptığı ilk toplantıda Kemalpaşa Mahalle Meclisi’nin başkanını Orhan Gürel, başkan yardımcısını da Cennet Borlu olarak belirledi.

Kemalpaşa Mahallesinin Çanakkale’nin en köklü mahallelerinden biri olduğunu ifade eden Orhan Gürel; “Kemalpaşa Mahallesi ekonomi bakımından güçlü bir mahalle. Hem oturanlar hem de küçük esnafın bol olduğu bir mahalle. Biz çalışmalarımızla mahallemize hizmet edeceğimiz kadar belediyeye de yardımcı olmuş olacağız. Mahallenin sorunlarını dile getireceğiz. Sadece sorunları dile getirmekle kalmayacağız, önerilerimizi de oluşturarak belediyeye ve ilgili kurumlara ileteceğiz. Bunları yaparken de mahalle sakinlerimizle birlikte yapacağız. Bunun içinde çalışma gurupları oluşacak. Burada daha çok katılımı sağlayacağız. Daha çok katılımcı ile iyi şeylerin ortaya çıkacağını sanıyorum.. Amacımız daha mutlu, daha rahat, daha dostane bir komşuluk içinde yaşanabilir bir hayat ve çevre yaratmak olacaktır. Mahalle Meclisine öneriler yaşayanlardan da gelecek. En önemli konu mahalle sakinlerinin sorunlarını, çevrede gördüklerini, yapılması gereken bilgileri mahalle meclisine iletmeleridir. Bizimle iletişime geçmeleri için tanıtım çalışmaları yapacağız. Sorunları hep birlikte çözme yoluna gideceğiz. Hepimiz gönüllüyüz. Elini taşın altına sokan vatandaşlarız. Hepimiz taşın altına elini sokarsak, taşları yerinden oynatıp kaldırabileceğimize inanıyorum” dedi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir