Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kentten “Fotoğraflar” Sergilenecek

Kentten “Fotoğraflar” Sergilenecek

Çanakkale Kent Müzesi ve Arşivi’nin süreli sergisi ‘Kentten Fotoğraflar’ın ilk gün buluşması 06 Eylül 2017 Çarşamba günü saat 18:00. Sergi, Eyüp Görgüler Salonunda 10 Ocak 2018 Çarşamba gününe kadar 10:00 – 18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Fotoğrafların tanıklığı

Ahmet Kolkoparan’ın kolaylaştırıcılığında ve Ahmet Kolkoparan, Ayhan Öncü ve İbrahim Aksu’nun özel arşivlerindeki fotoğraf koleksiyonlarının destekleri ve Müze dijital arşivindeki fotoğraflardan yararlanılarak oluşturulan sergiyle ilgili yapılan açıklamada “Kenti yalnızca fotoğrafların tanıklığı ile görmek ve izlemek istedik. Serginin paylaşıma açık halde olmasını da dileyerek fotoğrafları sessizleştirdik ve onların yerine sergiyi ziyaret edenlerin sesini duymayı hedefledik. Sergideki fotoğrafları canlandırmak için siz de fotoğrafların size hatırlattığı anıları sergi defterinde ya da facebook sayfamızda bizlerle paylaşabilirsiniz.” ifadelerine yer verildi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir