Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kepez Belediye Başkanı Mutan, Tedavisinin Ardından Görevine Başladı

Kepez Belediye Başkanı Mutan, Tedavisinin Ardından Görevine Başladı

Geçirdiği kalp krizi sonucu hastaneye kaldırılan ve ardından kalbine stend takılan Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan 2 aylık tedavisinin ardından yeniden görevine başladı.

2 aylık bir aranın ardından yeniden görevine başlamasından sonra makamında basın mensupları ile bir araya gelen Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, kalbine stent takıldığını belirterek, “Bu süre içinde bir süre dinlenmem gerekiyordu. Ben de bunu yaptım. Şuan durumum iyi. Buradan şunu açıkça söylemek istiyorum. Son nefesime kadar siyaset yapma hakkını sonuna kadar sürdüreceğim. Bu siyaset ille belediye başkanlığı yaparak olmaz. Bunun dışında birçok yerde de bunu yapabilirim. Bunu da herkesin duymasını istiyorum” dedi.

Öte yandan Başkan Mutan’ın görev yapmadığı süre içinde Kepez belediye başkan vekilliği görevini yürüten Yüksel Özdemir de yeniden göreve başlayan Ömer Faruk Mutan’a bir buket çiçek verdi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir