Kepez Belediyesi’nden Bilgilendirme Toplantısı

Kepez Belediyesi’nden Bilgilendirme Toplantısı
14 Nisan 2011

Çanakkale merkeze bağlı Kepez beldesinde belediye 2 yıllık çalışmaları hakkında bilgilendirme toplantılarının sonuncusunu Toki 960 konutlarda gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde yaşadığı rahatsızlıktan dolayı raporlu olan Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan?ın yerine toplantıyı bu kez Kepez Belediyesi Başkan Vekili Yüksel Özdemir gerçekleştirdi.

İnteraktif olarak gerçekleştirilen toplantıda en büyük sıkıntılardan biri olan ulaşım konusu ağırlık olarak ele alındı. Çanakkale Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürü Zeki Önder’in de bulunduğu toplantıda sistem hakkında gerekli açıklamalarda bulunuldu.

Kepez Belediye Başkan Vekili Özdemir toplantıda yaptığı konuşmada Kepez’in gelişimiyle Çanakkale’nin en gözde yeri olduğunu belirterek, “İnsana odaklı anlayışımızla sıkıntıları en kısa zamanda gidermek ve yarınlarımız için gereksinimleri hazırlayıp sizlerin hizmetine sunmak en büyük amacımız. Burada 960 Toki sakinleri olarak sizler için yaptıklarımızın yanı sıra yapacaklarımızı bahsedip fikir alışverişinde bulunmak itiyoruz. Katılımcı belediyecilik anlayışımızla çıktığımız yola en çok değer verdiğimiz sizlerin fikirleri. Bu kapsamda teknik arkadaşlarımdın da katıldığı bu toplantıda hem sıkıntılarınız, hem de görüşlerinizi paylayarak onlara çözüm bulmaya çalışacağız” dedi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir