Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kepez’de Deprem Toplantısı Yapıldı

Kepez’de Deprem Toplantısı Yapıldı

Çanakkale merkeze bağlı Kepez beldesinde belediye, kurumların müdürlerinin katılımıyla deprem öncesinde alınacak tedbirler ve sonrasında yapılacak işlemler hakkında toplantı yaptı.

Çanakkale İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Yönetimi Şube Müdürü Kamil Er’in de katıldığı Belediye Meclis Salonunda gerçekleşen toplantıda bir konuşma yapan Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, “Çanakkale birinci derecede deprem bölgesinde yer alıyor. En son yaşanan Van depreminden sonra belde olarak böyle bir afete ne kadar hazırız noktasındaki toplantıların ikinci kısmını beldemizdeki kurumların müdürlerinin katılımı ile yapıyoruz. Bu toplantıda AFAD Şube Müdürümüz Kamil Er’in bilgilendirmesiyle hazırlıklarımız ve eylemlerimiz noktasında fikir alış verişinde bulunacağız. Deprem konusundaki ilk toplantıyı kısım amirlerimizle belediye olarak hazırlıklarımız ve koordinasyonumuz konusunda gerçekleştirmiştik. İkincisini de bugün yapıyoruz. Bu etkinliğin üçüncü kısmını da beldemizde bulunan site, alışveriş merkezleri ile büyük ticarethanelerin sorumlularıyla gerçekleştirerek deprem ve diğer doğal afetlere karşı hazırlık ve koordinasyonu sağlayacak toplantılara devam edeceğiz” dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir