Kepez’de Huzur Toplantısı

Kepez’de Huzur Toplantısı
12 Mart 2010

İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, karşılıklı ilişkileri güçlendirme ve bilgi alışverişinde bulunarak daha huzurlu bir ortam sağlanması amacıyla Kepez beldesinde istişare toplantısı düzenledi.

Çanakkale İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Kaşka, Asayiş Şube Müdürü Korhan Yurdayarar, Trafik Şube Müdürü Kayhan Keser, Polis Merkezi Amiri Yasin Pala ve Toplum Destekli Büro Amiri Yakup Akgündoğdu?nun katıldığı toplantıda vatandaşların soruları cevaplandırıldı.

Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Ali Sürücü, beldede bulunan okul müdürleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaşların katıldığı toplantıda konuşan il Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Kaşka, bölgede suç oranının az olduğunu belirterek, ?Başlattığımız bu toplantılarla sıkıntıları ve gereklerini irdeleyeceğiz. Ancak şu an rağbet gören en büyük suç kontör dolandırıcılığı. Bu noktada kesinlikle, konusu ne olursa olsun polis kontör istemez. Yapmanız gereken böyle taleplere cevap vermeyip bize bildirmeniz. Bölge olarak çoğunlukla hırsızlık vakalarıyla karşılaşıyoruz. Bu konuda da ?komşuna sahip çık? projesini gerçekleştirdik” dedi.

Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan da beldenin her geçen gün daha da büyüdüğünü belirterek, ?Gelişmeler karşısında Emniyet Müdürlüğümüz gerekli çalışmaları yapıyor. İnanıyorum ki, en kısa zamanda bir polis merkezimiz ve yeteri kadar ekip ile bizlerin duyarlı davranışıyla daha huzurlu bir Kepez?e sahip olacağız. Bu noktada Emniyet Müdürlüğümüze gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı huzurlarınızda teşekkür ediyorum” dedi.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir