Kerem Görsev’den muhteşem performans

27 Nisan 2019

Esas 17 Burda AVM, 4. yılını “Açık Havada Jazz” konserleri ile kutluyor. AVM’de dün sahne alan Bülent Ortaçgil ve Kerem Görsev Trio grubu, Çanakkalelileri müziğin büyülü dünyasına götürdü.

Esas 17 Burda AVM, Türkiye’nin en sevilen jazz sanatçılarının konserleri ile ziyaretçilerine müzik dolu anlar yaşatıyor. Müzikten eğlenceye uzanan programıyla yeni yaşını “Açık Havada Jazz” konserleri ile kutlayan Esas 17 Burda AVM, 26- 28 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek 4. yaş kutlamalarında Cuma günü Bülent Ortaçgil ve Kerem Görsev Trio grubunu konuk etti. Yoğun bir katılımın olduğu programda ilk olarak sahne alan Bülent Ortaçgil, sevilen şarkılarını Çanakkaleliler için seslendirdi. Ortaçgil’den sonra sahne alan Kerem Görsev Trio grubu ise, konser boyunca kendi yazdığı parçalarını seslendirmeye özen gösterdi. Kerem Görsev’in yaklaşık bir buçuk saatlik muhteşem performansına, Çanakkaleliler alkış ve tempo tutarak eşlik etti. Çanakkale’ye gelmekten ötürü mutluluk duyduğunu söyleyen Görsev; “Bu etkinliği gerçekleştiren 17 Burda ailesine teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Biz biraz kaprisliyiz, piyanom olmadan gelmem dedim. İstanbul’dan piyanomu özel olarak getirdiler. Müziğe gösterdikleri saygıdan ötürü kendilerini kutluyorum. Burada olmaktan ve sizinle birlikte olmaktan dolayı mutluyuz” dedi.

Esas 17 Burda AVM’nin 4. Yılınına özel “Açık havada jazz” konserleri; Zuhal Olcay, Birsen Tezer, Erkan Oğur, Aylin Aslım ve Yok Öyle Kararlı Şeyler (YÖKŞ) grubunun muhteşem konserleri ile bugün ve yarın devam edecek.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir