‘Kiğılı Markası ve Marka Olabilmek’ – Abdullah Kiğılı

‘Kiğılı Markası ve Marka Olabilmek’ – Abdullah Kiğılı
27 Mart 2009

ÇOMÜ Rektörlüğü öncülüğünde Basın ve Halkla İlişkiler Birimi tarafından organize edilen ‘Marka Konferansları’nın üçüncü konuğu Abdullah Kiğılı olacaktır.

Kiğılı giyim mağazaları zincirinin kurucusu ve sahibi olan, Fenerbahçe Kulübü, Güreş Federasyonu, Kayak Federasyonu ve Futbol Federasyonunda yöneticilik yapan Abdullah Kiğılı’nın markalaşma serüvenini ve marka olmanın püf noktalarını katılımcılarla paylaşacağı konferans 8 Nisan 2009 çarşam günü, saat 14.00’da, Troia Kültür Merkezi Sevim Buluç Oditoryumunda gerçekleştirilecektir.

Konferans ile ilgili detaylı bilgi için 218 06 11 numaradan bilgi alınabilir.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nden yapılan açıklamaya göre; Konferans, Sayın Kiğılı’nın ani gelişen bir programı nedeniyle Nisan ayının sonuna doğru gerçekleştirilecektir. Kesin tarih ilerleyen günlerde ilan edilecektir.

Yorumlar...
  • Onur Özer
    23/04/2009 12:53

    Merve Hanım Merhaba, haberin altında da bilgilendirdiğimiz gibi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nden yapılan açıklamaya göre bu konferans Sayın Kiğılı?nın ani gelişen bir programı nedeniyle daha sonra açıklanacak bir tarihe ertlendi. Sevgiler...

  • Merve GÜRCAN
    23/04/2009 12:27

    merhaba,,ben moda işletme bölümü öğrencisiyim ve tez konum kiğılı markasının markalaşma süreci ve marka iletişim stratejileri...8 nisan 2009 da yapılan konferansla ilgili bana bilgi verebilirmisiniz...kiğılı markası ve marka olabilmek konulu konferansla ilgili...yardımcı olursanız çok sevinirim....

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir