Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam

“Kırım Türklerinin Vatan Mücadelesi” Konuşuldu

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörlük Konferansları kapsamında “Kırım Türkleri’nin Vatan Mücadelesi” konulu Konferans gerçekleştirildi. Troya Kültür Merkezinde gerçekleştirilen konferansa ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Erdem, Mirza Tokpunar akademik, idari personel ile öğrenciler katıldı.

Konferansın davetli konuşmacısı ise İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kutluk Kağan Sümer’di.
Konferansın açılış konuşmasını ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer yaptı. Acer konuşmasında; Öğrencilere, ÇOMÜ’ye ve Çanakkaleye ciddi anlamda büyük değer katan konferanslar dizisinin bu yıl da devam ettiğini belirterek Doç. Dr. Kutluk Kağan Sümer’in “Kırım Türkleri’nin Vatan Mücadelesi” hakkında yaptığı detaylı çalışmaları kendileri ile paylaştığı için teşekkür etti.

Konuşmanın ardından Doç. Dr. Kutluk Kağan Sümer’in sunduğu konferansa geçildi.

Soru cevap bölümüyle devam eden konferansın sonunda Rektör Prof. Dr. Yücel Acer; Doç. Dr. Kutluk Kağan Sümer’e günün anısına bir plaket takdim etti.

Filtreler:
Görüntülenme: Veri Alınamadı
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir