Kırkyama Sanatçısı Ödülünü Hayvanseverler Derneğine Bağışladı

21 Eylül 2016

5. İlyada Kırkyama Çanakkale buluşması İlyada Pano kategorisinde Çakıltaşları eseriyle birinci olan Fatma Gürdil nakdi ödülünün yarısını Çanakkale Hayvanseverler Derneği bağışladı.

Konu ile ilgili Çanakkale Kent Konseyinde yapılan basın toplantısında konuşma yapan Boreas Kırkyama Çalışma Grubu Kolaylaştırıcısı Aysun Aksu; “1-4 Eylül 2016 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz 5. İlyada Kırkyama Çanakkale buluşmasında güzel bir olay yaşandı. Buluşma içinde İlyada Pano kategorisi ödülünü kazanan Fatma Gürdil nakdi ödülünün yarısı olan 2.500 TL’yi Çanakkale hayvan severler derneğine bağışladı. Diğer yarısını da çalışmalarını sürdürdüğü kırkyama stüdyosuna bağışladı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu davranışı hepimizi fazlasıyla memnun etti” dedi.

Kırkyama Sanatçısı Ödülünü Hayvanseverler Derneğine Bağışladı

Çanakkale Hayvan severler Derneği Başkanı Tuğçe Özçelik; “Fatma Gürdil hanıma duyarlı ve erdemli davranışından dolayı teşekkür ediyoruz. Özellikle kış zamanı, soğuklar öncesi gösterdiği davranışına ve buna vesile olan Çanakkale Kent Konseyine, Boreas Kırkyama Çalışma grubuna duyarlı davranış ve desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz” dedi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir