Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kişisel Gelişim Eğitimlerine Başlandı

Kişisel Gelişim Eğitimlerine Başlandı

Çanakkale İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, tüm personeline “Nezaket ve Protokol Kuralları” ile “Stres Yönetimi ve Öfke Kontrolü” konularında Çanakkale İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü toplantı salonunda bir eğitim düzenledi.

Düzenlenen eğitime; Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Halil İbrahim Büyükgaga, İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Osman Nuri Tatlı ve çok sayıda Teknik ve İdari personel katıldı. Açılış sunumunda Sosyolog Pınar Altın, Nezaket ve Protokol Kuralları konusunda çalışanların kamusal, sosyal ve özel alanda nasıl davranmaları gerektiği konusunda personele bilgiler verdi. Ardından Stres konusunda sunum yapan Sosyolog Sonnur Sarıca stresin fizyolojik etkileri, pozitif ve negatif stres, stresin belli seviyede tutulmasının önemine dikkat çekti. Sarıca, insan ilişkilerinde kullanılan dilin önemi, anı yaşama, öfke kontrolü, stres yönetimi konularında da bilgiler verirken, olumsuz düşünce yapısının bir süre sonra kişiye yerleştiğini ve her konuya olumsuz yaklaşmaya başladığını bu olumsuz düşünceler karşısında neler yapılması gerektiğini anlattı. Sunularla ilgili soruların cevaplanmasının ardından toplantı sona erdi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir