Kitaplar toplanıyor, “Kırlangıçlar Okuyor”

01 Kasım 2018

Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından koordine edilen, Çanakkale’de Çanakkale Koza Gençlik Derneği koordinasyonunda yürütülen GENÇBANK Çanakkale kitap toplama kampanyası başlattı.

Çanakkale Koza Gençlik Derneği bünyesinde çalışmalarını sürdüren Gençbank Çanakkale 15-25 yaş arası gençlerin yerelde gördükleri problemlere çözüm üretmeye devam ediyor. Bu projeler kapsamında Çanakkale Çınarlı Fen Lisesi öğrencilerinin proje başvurusu üzerine Gençbank ekibi ile birlikte okul kütüphanesi kurma çalışmalarına başlandı. Çınarlı Fen Lisesi kütüphanesini oluşturmak için kitap bağışlarınızı Yalı Hanı 2.katındaki Koza Gençlik Derneği ofisine bırakabilirsiniz. Etkinlik hakkında yapılan bilgilendirmede; “Proje başvurusu ve etkinlikleri takip etmek için Gençbank Çanakkale veya Çanakkale Koza Gençlik Derneği sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Sen de bir fikrim var diyorsan proje başvurusu için bize başvurabilirsiniz” ifadelerine yer verildi.

Öte yandan Koza Gençlik Derneği bünyesinde faaliyetlerine devam eden Gençbank Çanakkale ekibi geçtiğimiz yıllarda Çanakkale’de Bir Bisikletten Öte, Trafikte Bilinçlendirme Hareketi, Kuşaklar Buluşuyor, Doğa Bizi Bekliyor, Pedallar Dönsün, Çocuklar Gülsün, Bisiklet Yolu İstiyoruz, Farklıyız Eşitiz Kampanyası ile çeşitli projeler gerçekleştirmişti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir