Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kordonboyunda Dolgu Çalışmaları Son Aşamaya Geldi

Kordonboyunda Dolgu Çalışmaları Son Aşamaya Geldi

Çanakkale Belediyesi tarafından projelendirilen kordonboyu düzenleme çalışması kapsamında gerçekleştirilen dolgu çalışmasında son aşamaya gelindi.

İhaleyi kazanan Hakbal Maden İnşaat Nakliyat Makine Petrol Ürünleri Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. yetkilileri 525 metre uzunluğundaki sahil kesiminde denizin 10 metre dolgusunun son aşamaya geldiğini belirterek, ?Yaklaşık 2 ay önce başladığımız çalışmada dolgunun ardından beton döküm çalışması bütün hızıyla sürüyor. Bu çalışmamızı yılbaşına kadar tamamlayıp kordon boyundaki dolgu işini noktalandırmak istiyoruz? dedi.

Öte yandan kordon boyunda yapılan çalışmaları dikkatle takip eden Çanakkaleliler ise aynı bölgede belediye tarafından panolara asılan projeyi inceleyerek bu alan hakkında bilgi ediniyorlar.

Bu arada yılbaşına kadar tamamlanması planlanan kordon boyundaki dolgu çalışmasının ardından alanın düzenleme çalışmaları ile ilgili yeni bir ihale açılacağı öğrenildi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir