Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Köylerde Elektrik Kesintisi

Köylerde Elektrik Kesintisi

Çanakkale’de, 20 Haziran günü tesis yenileme çalışması nedeniyle elektrik kesintisi gerçekleştirilecek. Saat 08.30 ile 17.30 aralarında yapılacak kesintiden etkilenen bölgeler ise şu şekilde açıklandı:

“Çanakkale Merkeze’e bağlı; Kalabaklı Köyü ve civarı, Yağcı Köy ve civarı, Ulupınar Köyü ve civarı, Aşağı Okçular Köyü ve civarı, Değirmendere Köyü ve civarı, Elmacik Köyü ve civarı, Taşlıtarla Köyü ve civarı, Kızılcaören Köyü, Çanakalan Köyü ve civarı, Deniz Göründü Köyü ve civarı, Gürece Köyü, Salihler Köyü, Karapınar Köyü, Kayışlar Köyü, Ovacık Köyü, Ovacık Köyü Mersin Çeşme Mahallesi, Karbay Buzhane, Kepez Belediyesi Içme Suyu Tesisleri, Opel Ekşi Plaza, Toyota Plaza, Jandarma Kampi İçme Suyu Tesisi, Kepez Meyvecilik, Serhat Çeliker Besi Çiftliği, Selami Koca Tavukhane, Cahit Özcan Tavukhane, Özde Madencilik ve Üsat Maden.”

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir