Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Koza Felsefe Okulu’nda 2. Buluşma

Koza Felsefe Okulu’nda 2. Buluşma

Her ay farklı konular ve konuklarla gerçekleştirilen Koza Felsefe Okulu buluşmalarında, Felsefe üzerine hem eğitici bilgiler almak hem de keyifli sohbetler etmek için sizleri Çanakkale Koza Gençlik Derneği Felsefe Okuluna bekliyor.

Çanakkale Koza Gençlik Derneği bünyesinde oluşturulan Felsefe Okulu, devam ediyor. Koza Felsefe Okulu’nun bu ay “Jean-Jaques Rousseau: Etik ve Adalet” konulu 2. etkinliğimizin konuşmacısı Prof. Dr. Ş. Halil Turan olacak. 22.12.2018 tarihinde, saat 14.00’da Belediye Çalışanları Sosyal Tesislerinde gerçekleştirecek buluşmanın ücretsiz yapılacağı belirtildi.

PROF. DR. Ş. HALİL TURAN KİMDİR?

ODTÜ Felsefe Bölümü Başkanı (Profesör), Lisans derecesini ODTÜ Fizik Bölümü’nden, Yüksek Lisans ve Doktora derecelerini ODTÜ Felsefe Bölümü’nden aldı. İlgi ve çalışma alanları: Epistomoloji, Bilim Felsefesi, Ontoloji, Etik, Siyaset Felsefesi, Descartes, Locke, Rousseau, Hume, Kant, Kuhn. “Mantık Terimleri Sözlüğü” kitabının (TeoGrünberg, David Grünberg ve Adnan Onart ile birlikte) ve alanında birçok makalenin yazarıdır.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir