Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
Koza Gençlik Derneği ile “Adım Adım Avrupa’ya”

Koza Gençlik Derneği ile “Adım Adım Avrupa’ya”

Koza Gençlik Derneği, Avrupa Gönüllü Hizmeti (AGH) ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenliyor. Toplantı 14 Ekim Cumartesi günü saat 14:00’te Yalı Hanı üst katta gerçekleştirilecek.

Koza Gençlik Derneği’nin toplantıyla ilgili bilgilendirme notu şöyle:

“Türkiye Ulusal Ajansının sunduğu onlarca programdan birisi olan AGH ile 17-30 yaşları arasında yüzlerce genç mezuniyet ve dil yeterliliğine bakılmaksızın, 1 yıla kadar Avrupa’da diledikleri bir ülkede gönüllü faaliyetlerde yer alarak yabancı dillerini geliştirebilmekte, yepyeni bir dil öğrenebilmekte kültürlerarası iletişim becerilerini artırabilmekte, hiç tanımadığı yeni bir ortamda çalışabilme ve iletişim kurabilme stratejilerini öğrenebilmekte ve bu sayede ülkeye döndüklerinde kazandıkları özgüvenle iş piyasasında seçeneklerini çeşitlendirebilir.
Üstelik bütün bunlara hiç bir ücret ödemeden ulaşmaları mümkün. Gönüllülerin yeme, içme, konaklama, vize, sigorta vs. masrafları program tarafından karşılanmaktadır.
Sizler de merak ettiklerinize cevap bulabileceğiniz bu bilgilendirme toplantısına davetlisiniz.”

Filtreler:
Görüntülenme: Veri Alınamadı
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir