Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Koza Gençlik Derneği Ofisinde Mentör Eğitimi Gerçekleştirildi

Koza Gençlik Derneği Ofisinde Mentör Eğitimi Gerçekleştirildi

Çanakkale Koza Gençlik Derneği’nin, Avrupa Birliği Komisyonu tarafından yürütülen Erasmus+ Avrupa Gönüllü Hizmeti kapsamında kabul edilen proje çerçevesinde iki Fransız ve iki İtalyan gönüllüsü Çanakkale’ye geliyor.

Avrupa Gönüllü Hizmeti, istediğiniz bir AB ülkesinde sosyal içerikli bir projede 2-12 aylık süreler dahilinde yer almanızı sağlayan bir faaliyettir. Temel düzeyde dil eğitimini de (% 5) içeren Avrupa Gönüllü Hizmeti 18-30 yaş arasındaki tüm gençlerimize açıktır. Avrupa Gönüllü Hizmetinin (AGH) amacı, Avrupa Birliği’nin içinde ve dışında çeşitli şekillerdeki gönüllü faaliyetlere gençlerin katılımını desteklemektir. Bu Eylem kapsamında gençler, bireysel olarak ya da gruplar halinde kâr amacı gütmeyen, ücretsiz faaliyetlerde yer alırlar.

Çanakkale Koza Gençlik Derneği’nde aktif olarak çalışmalara katılan gönüllülere yönelik gerçekleştirilen eğitimde, mentör olarak görevleri; Çanakkaleye, dernek ve kültüre adaptasyonlarını kolaylaştırmak, oluşabilecek problemlerde sorunlarını çözebilecek kişiler olarak mentörlük yapacaklar. Bu amaçla mentörlere yapacakları görevler anlatılarak bilgi verildi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir