Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Koza Gençlik Derneği Yereldeki Gençlere İstihdam Fırsatı Yaratıyor

Koza Gençlik Derneği Yereldeki Gençlere İstihdam Fırsatı Yaratıyor

Çanakkale Koza Gençlik Derneği’nin, Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın açmış olduğu Teknik Destek Programı kapsamında gerçekleştireceği eğitim ile çalışmalarının kapasitesini arttıracağı açıklandı.

Koza Gençlik Derneği’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Gerçekleştirilecek ‘PCM Eğitmen Eğitimi’ ile gerek ücretli dernek çalışanlarının gerekse dernek üye ve gönüllülerinin alacağı eğitimle, ilimizdeki ve bölgemizdeki sosyal yaşamın geliştirilmesine katkı sağlayacaktır. 15 gencin katılacağı ve 15-19 Aralık 2012 tarihleri arasında dernek atölye salonunda gerçekleştirilecek eğitim sonrasında ‘eğitmenlik’ sıfatına uygun görülen kişiler; dernek çalışmalarının yanı sıra ilimizdeki kurum, kuruluş ve özel sektöre yönelik proje eğitimleri hazırlayabilecek ve beşeri sermayenin geliştirilmesine, bölgesel kalkınmanın sağlanmasına katkıda bulunacaktır.”

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir