Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Koza Gençlik Derneği’nden Tiyatro Atölyesi

Koza Gençlik Derneği’nden Tiyatro Atölyesi

Çanakkale Koza Gençlik Derneği 2018-2019 dönemi için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Derneğin sosyal medya hesapları üzerinden ilgili yapılan açıklamada; “Çanakkale Koza Gençlik Derneği olarak gençlerle tiyatro sahnesinde buluşuyoruz.Eğer sen de 15-30 yaş arasındaysan, sadece oyunculuk değil; ses, efekt, ışık, müzik, dekor, kostüm, yönetmen yardımcılığı ve metin yazarlığı gibi temel dallarda görev alarak katkı sunabileceğini düşünüyorsan, gerekli zaman esnekliğini yaratabilirim ve gönüllülük esasıyla kurulacak takımda elimden geleni yaparım diyorsan bu atölye tam sana göre.Bu atölyedeki amacımız; gençleri tiyatro ile tanıştırmaktan daha çok, kendilerini doğru ifade edebilecekleri, duygu ve yaklaşım biçimlerinde oluşturacakları değişimi görebilecekleri, kültür ve sanat bilincine tiyatro perspektifinden bakabilen Çanakkale özelinde kendine yetebilen bir gençlik tiyatrosunun kurulabilmesine öncülük edebilmektir.Haydi, sen de katıl bize!” denildi.
Son Başvuru tarihi 21.09.2018 tarihli atölye için, http://bit.ly/2MYoefl başvuru formu üzerinden formu doldurabilirsiniz.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir