Koza Gençlik Derneği’nin “Aktif Tırtıllar” Projesi Kapanış Gösterisiyle Sona Erdi

20 Mayıs 2012

Çanakkale Koza Gençlik Derneği’nin hazırlamış olduğu “Aktif Tırtıllar” projesi, 20 Mayıs Pazar günü Çanakkale Deniz Müzesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen “Bir Tırtıl Hikayesi” isimli kapanış gösterisiyle sona erdi.

Ekonomik dezavantajlı çocukların bir yandan formal derslerine yardımcı olurken bir yandan da dans, seramik, resim, drama gibi atölyelerle sanat gelişimlerine olumlu katkı sağlamayı amaçlayan; aynı zamanda çeşitli gezi, sinema günleri ve etkinliklerle de çocukların sosyal, kültürel ve duygusal olarak gelişimine katkı sağlamanın hedeflendiği projede 20 gönüllü görev aldı.

Proje gönüllülerinden Doğancan Çetin, kapanış gösterisinin ardından Çanakkale İçinde’ye yaptığı açıklamada “8 aydır sürdürdüğümüz Aktif tırtıllar projemiz 20 mayıs tarihinde Çanakkale Deniz Müzesi Konferans Salonu’nda çocuklarımız tarafından gerçekleştirilen “Bir Tırtıl Hikayesi” adlı gösterisi ile sona erdi. Bu süreçte gönüllü arkadaşlarımızın güzel çalışmaları ve azimleriyle harika bir süreç geçirdiğimizi düşünüyorum. Öncelikle bu projeyi gerçekleştirmemizde en büyük destekçimiz olan Gıt-Gıt Döner’e sonrasında gönüllü arkadaşlarımıza ve çocuklarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir