Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Küçük Erkekler Türkiye Basketbol Şampiyonası Çanakkale’de Düzenlenecek

Küçük Erkekler Türkiye Basketbol Şampiyonası Çanakkale’de Düzenlenecek

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun yurtiçi faaliyetleri kapsamında her yıl düzenlediği Türkiye Şampiyonalarına ev sahipliği yapacak olan iller belirlendi. Buna göre, Küçük Erkekler Türkiye Basketbol Şampiyonası Çanakkale’de düzenlenecek. Çanakkale geçtiğimiz yıl Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonasına ev sahipliği yapmıştı.

16 takımın katılacağı iki salonda günde sekiz maçın oynanacağı Türkiye Şampiyonası’nın 13 – 18 Mayıs 2014 tarihleri arasında, 6 gün süreceği öğrenilirken Türkiye Basketbol Federasyonu Çanakkale İl Temsilciliği’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Bu Şampiyonasının verilmesindeki, en önemli unsur yepyeni bir salon olan Anafartalar Spor Salonudur. Çanakkale Basketbol İl Temsilciliği olarak ilimize alınmasından dolayı desteklerini esirgemeyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu’ya teşekkür ederiz. Ayrıca 02-06 Nisan 2014 tarihleri arasında ilimizde yine TBF’nin Yurtiçi faaliyetlerinden Genç Erkekler Marmara grup birinciliğine ev sahipliği yapacağız. Çanakkale de yapılacak olan tüm spor faaliyetlerinin yeni tesislerle artacağına inanıyoruz. Türkiye Şampiyonasının ilimizde yapılmasına onay veren Türkiye Basketbol Federasyon başkanı Sayın Turgay Demirel’e teşekkür ederiz. Çanakkale İl Temsilciliği olarak organizasyonu kusursuz yapmak için bugünden itibaren çalışmalara başlıyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Öte yandan diğer şampiyonalara ev sahipliği yapacak olan şehirler şöyle;
Konya: Genç Erkekler Türkiye Basketbol Şampiyonası
Bursa: Yıldız Erkekler Türkiye Basketbol Şampiyonası
Çanakkale: Küçük Erkekler Türkiye Basketbol Şampiyonası
Trabzon: Genç Kızlar Türkiye Basketbol Şampiyonası
Antalya/Alanya: Yıldız Kızlar Türkiye Basketbol Şampiyonası
Kocaeli: Yıldız Kızlar Türkiye Basketbol Şampiyonası

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir